Camplas

Pomysł na Camplas był w mojej głowie tak naprawdę od zawsze. Od dziecka kochałem biwakowanie, włóczęgę po lasach, kąpiele w jeziorach i podglądanie przyrody. 

Domek holenderski to optymalne rozwiązanie dla każdego, kto chce być możliwie blisko przyrody i przyjaznej ciszy przy rozsądnych nakładach finansowych i bez konieczności targania ze sobą za każdym razem góry turystycznego sprzętu. Uznałem, że to właśnie będzie mój sposób na dawanie ludziom frajdy - dostęp do naprawdę bogatej oferty domków, bez konieczności szukania zagranicznych ogłoszeń, zmagania się z formalnościami i bez ryzyka, że kupi się byle co. Domki, które oferuję są testowane i sprawdzane pod każdym względem. Lata moich doświadczeń w tej branży dają moim klientom pewność, że nie kupią kota w worku.

Camplas to nie tylko dwa place pełne holenderskich i angielskich domków, to przede wszystkim pasja, zaangażowanie, godne miejsce pracy i spełnienie moich marzeń.

Domki występują w różnym metrażu i standardzie, jest to obszerna paleta modeli, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mamy świadomość Twoich oczekiwań dlatego każdy domek w naszej ofercie to obiekt kompletny, w pełni wyposażony, umeblowany i gotowy do zamieszkania. Atutem, który niewątpliwie posiadają domki są również bogate możliwości ich wykorzystania. Fantastycznie sprawdzają się jako obiekty o charakterze kempingowym podczas wakacji, mieszkalnym jak również jako biura i magazyny. Plusem domków jest również ich mobilność (posiadają koła i zaczep), niski koszt zakupu w porównaniu z budową domku drewnianego czy murowanego oraz fakt, że nie są na stałe związane z gruntem, co w przyszłości daje możliwość łatwej wymiany na inny model, sprzedaży czy zmiany lokalizacji domku.

Wielu Klientów Camplas to osoby z polecenia, co świadczy o naszej wiedzy, profesjonalizmie i zaufaniu do nas. 

Na obu naszych placach gwarantujemy fachowe doradztwo. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zadawania pytań.

Opinie

W Camplas domki na działkach Klientów ustawiają/umieszczają/posadawiają tylko specjaliści z największym doświadczeniem.

W naszej pracy nawet milimetr ma znaczenie
Rodzinny rejs po rzece? Domek holenderski nawet na to jest gotowy :)
To Holendrzy jako pierwsi wpadli na pomysł aby przewozić swoje wakacyjne domy

Osiedle? Ośrodek turystyczny? Dom wielorodzinny? Domek holenderski jest gotowy na każde z tych rozwiązań.

Naszym transportom domków zawsze towarzyszy pilot, który czuwa nad bezpieczeństwem trasy
Pod wskazany adres, dostarczamy domki przez okrągły rok
Przy domkach z Camplas rewelacyjnie rosną prawdziwki ;)
Nawet na trudno dostępnym terenie, wiemy jak sobie poradzić
Kolejny domek całoroczny wyrusza w podróż do nowego właściciela, uwielbiamy te momenty
Bezpieczeństwo transportu to dla nas najwyższy priorytet.
Domki dostępne w Camplas gwarantują przyjemność użytkowania
Gdy furtka jest zamknięta, realizujemy dostawy wprost przez płot :)

U nas kupisz mobilny domek holenderski, angielski. Ponad 200szt domków sezonowych lub całorocznych o różnym metrażu i standardzie. Darmowy transport do 300 km.


© 2023 Camplas S.C.