Camplas | Tło

Domki Holenderskie

Najwyższa jakość w najlepszej cenie
Zobacz ofertę
wyróżnione

Promocje miesiąca

Nasza oferta

o nas

Domki Holenderskie

Pomysł na Camplas był w mojej głowie tak naprawdę od zawsze. Od dziecka kochałem biwakowanie, włóczęgę po lasach, kąpiele w jeziorach i podglądanie przyrody. 

Domek holenderski to optymalne rozwiązanie dla każdego, kto chce być możliwie blisko przyrody i przyjaznej ciszy przy rozsądnych nakładach finansowych i bez konieczności targania ze sobą za każdym razem góry turystycznego sprzętu. Uznałem, że to właśnie będzie mój sposób na dawanie ludziom frajdy - dostęp do naprawdę bogatej oferty domków, bez konieczności szukania zagranicznych ogłoszeń, zmagania się z formalnościami i bez ryzyka, że kupi się byle co. Domki, które oferuję są testowane i sprawdzane pod każdym względem. Lata moich doświadczeń w tej branży dają moim klientom pewność, że nie kupią kota w worku.

Camplas to nie tylko dwa place pełne holenderskich i angielskich domków, to przede wszystkim pasja, zaangażowanie, godne miejsce pracy i spełnienie moich marzeń.

Działamy od ponad 20 lat. Zajmujemy się sprzedażą, transportem, wprowadzeniem i wypoziomowaniem domku na wskazanej działce. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży i znakomicie orientujemy się w optymalnych rozwiązaniach. Nasza fachowość pozwoliła rozwiązać wiele nietypowych problemów, z którymi zmagali się nasi Klienci przed trafieniem do nas.

Domki występują w różnym metrażu i standardzie, jest to obszerna paleta modeli, w której na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mamy świadomość Twoich oczekiwań dlatego każdy domek w naszej ofercie to obiekt kompletny, w pełni wyposażony, umeblowany i gotowy do zamieszkania. Atutem, który niewątpliwie posiadają domki są również bogate możliwości ich wykorzystania. Fantastycznie sprawdzają się jako obiekty o charakterze kempingowym podczas wakacji, mieszkalnym jak również jako biura i magazyny. Plusem domków jest również ich mobilność (posiadają koła i zaczep), niski koszt zakupu w porównaniu z budową domku drewnianego czy murowanego oraz fakt, że nie są na stałe związane z gruntem, co w przyszłości daje możliwość łatwej wymiany na inny model, sprzedaży czy zmiany lokalizacji domku.

Wielu Klientów Camplas to osoby z polecenia, co świadczy o naszej wiedzy, profesjonalizmie i zaufaniu do nas. 

Na obu naszych placach gwarantujemy fachowe doradztwo. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zadawania pytań.

masz pytania ?

Kontakt z nami

Plac

Głodowo

GŁODOWO 85
83-420 LINIEWO
droga nr 224 (trasa: Tczew - Kościerzyna)

e-mail: camplas@camplas.pl
tel. kom.: 606 534 946
tel. kom.: 660 638 423
tel. kom.: 795 263 298

GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: 09:00 - 14:00

Plac

Borcz

Borcz 104
83-312 BORCZ
droga nr 20 (trasa: Żukowo - Kościerzyna)

e-mail: domkiborcz@wp.pl
tel. kom.: 660 575 700GODZINY OTWARCIA:
Pn - Pt: 09:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: 10:00 - 14:00

U nas kupisz domek holenderski lub angielski. Oferujemy wersje sezonowe oraz całoroczne o różnym metrażu i standardzie. Zapraszamy!


© 2022 Camplas S.C.